HAKKIMIZDA

Makine tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet gösteren şirketimiz 2000 yılında kurulmuştur. Ürettiği makinelerin tasarımından otomasyonuna kadar bütün aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren şirketimiz, müşterilerinin talepleri doğrultusunda birçok yeni tasarımı başarıyla hayata geçirmiştir.

Firmamız hitap ettiği sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak AR-GE çalışmalarına yer vermektedir. Ülkemiz ve yurtdışında tesis kurulumu makine imalatı ve revizyon seçenekleri ile sektörde yenilikleri gündeme ilk getiren şirket profiline sahiptir

Şirketimiz ambalaj makineleri sektöründe faaliyete geçmiş olup yurtiçi ve yurtdışı pazarda gerekli talepler üzerine gıda paketleme ve çikolata üretim sektöründe kendi markamız ile ürettiğimiz ambalaj ve gıda makinelerimiz satış öncesi ve satış sonrası kaliteden ödün vermeden hizmete devam etmektedir. Gerek ülkemiz genelinde gerekse yurt dışında birçok ülkede saygın, güvenilir ve özel bir yere sahip olmuştur. Endüstriyel otomasyon alanında fabrika ve makine imalatçılarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Betaform Çikolata Makineleri

Endüstriyel otomasyon alanında proje, satış, satış sonrası destek, PLC, Servo uygulama ve yazılım konusunda OMRON, SİEMENS, LG, DELTA, ürünlerinde proje, yazılım, hızlı çözüm, stok, teknik destek satış konularında faaliyet göstermektedir. Şirketlerin yardımına entegre duruma gelmiş olup 22 yılı aşkın deneyimi ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik çözümler üreten, satış sonrası destek ve geliştirme konusunda yardımcı, kaliteden ödün vermeyen, çözümler sunan firmamız, siz müşterilerimizin rekabeti için en üst düzey kalitede çözümler üretmektedir.

Farklı gereksinimler için sunduğumuz farklı seçenekler ile şirketlerin ihtiyaçlarını en kısa sürede giderme ve satış sonrası her türlü destek ve çözümler ile müşterilerimize kaliteden ödün vermeden çözümler üretmekteyiz.

Belgelerimiz

Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için